• 99/11/21 - 11:46
  • تعداد بازدید : 23
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شد؛

دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان دفاع مقدس

دکتر توکلی مدیرکل دامپزشکی استان البرز به همراه حجت الاسلام والمسلمین محبی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی با خانواده های شهدا و جانبازان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز، در این دیدارها که در روز یکشنبه 19 بهمن ماه خارج از وقت اداری از خانواده شهید رضا پناهی و رزمنده جانباز   بهرام علیخانی انجام شد، دکتر توکلی مدیرکل دامپزشکی استان البرز اظهار داشت: شهدا پرچمداران مخلص دفاع از ارزشها بوده و خانواده های معظم شهدا نیز سرمایه های ارزشمند ، روحیه بخش و معنوی ایران اسلامی هستند.

وی افزود: تکریم خانواده شهدا و جانبازان یک وظیفه ملی و مذهبی بوده و گامی مثبت در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

دکتر توکلی تصریح کرد: مادران شهدا اگر چه خود در خاکریزهای دفاع از کیان اسلام و خاک وطن در برابر یزیدیان زمان حضور نداشتند اما خطوط مقدم پر از رزمندگانی بود که در دامن این رادزنان پرورش یافته بودند و پاسخ دهنده هل من ناصر ینصرنی نائب بر حق امام زمانشان شدند.

مدیر کل دامپزشکی استان البرز ادامه داد: جان‌فشانی‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان دفاع مقدس، به‌عنوان اسطوره استقامت، وفاداری و صبر و همچنین شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت‌های انقلاب اسلامی ثبت‌شده است و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخار بزرگی است.

در پایان مدیرکل دامپزشکی استان البرز با اهداء لوح سپاس و هدیه نقدی از خانواده شهید رضا پناهی و بهرام علیخانی جانباز دفاع مقدس تقدیر بعمل آوردند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271487
کلمات کلیدی
shakibi amin shakibi

shakibi amin shakibi

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید