• 1401/02/22 - 13:16
  • تعداد بازدید : 38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید معاون فنی و رؤسای ستادی اداره کل دامپزشکی استان البرز از اداره دامپزشکی شهرستان نظرآباد

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان نظرآباد دکتر میرزاپور رییس اداره دامپزشکی این شهرستان گفت: طبق روال سالهای گذشته معاون فنی اداره کل دامپزشکی استان البرز آقای دکتر جمالی و رؤسای  ادارات ستادی اداره کل دامپزشکی استان البرز طی بازدیدی از واحدهای مختلف این اداره، به بررسی عملکرد ، مشکلات و همچنین ارائه راهکار در جهت رفع موانع موجود پرداختند.

وی افزود: در این مرحله از بازدیدها که توسط تیم اداری و فنی بصورت جداگانه صورت پذیرفت از وضعیت امور اداری و فنی و نحوه بایگانی اسناد اداری توسط کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان البرز مورد بررسی قرار گرفت.

میرزاپور افزود: بازدیدهای سالیانه نقش مؤثری در بالابردن راندمان سیستم و نیز تعامل سازنده با ادارات ستادی دارد.

دکتر میرزاپور ضمن تشکر از حضوررؤسای ادارات ستادی  اداره کل دامپزشکی استان البرز، چنین بازدیدهایی را عامل مهمی در افزایش آگاهی های پرسنل بخش فنی و اداری دانست و اظهار امیدواری کرد بتوان در تمامی بخش های فنی و اداری خدمات بهتر و مطلوبتری را به مردم شهرستان ارائه نمود.

در ادامه رؤسای ستادی اداره کل دامپزشکی استان البرز از تلاشهای صورت گرفته همکاران در خصوص اصلی ترین وظیفه قانونی و ذاتی دامپزشکی که همان خدمت رسانی به قشر محروم جامعه و ارتقاء سطح بهداشت جامعه که در حال انجام است، تقدیر و تشکر نمودند.

  • گروه خبری : نظر آباد
  • کد خبر : 285968
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه