• 1402/11/18 - 09:46
  • تعداد بازدید : 216
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماهیت فعالیت های دامپزشکی مرتبط با عنوان مقدس جهاد همراه است

برگزاری رزمایش جهاد دامپزشکی در استان البرز با محوریت شهرستان ساوجبلاغ

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز ،دکتر علیرضا رفیعی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان در حاشیه برگزاری رزمایش جهاد دامپزشکی و ضمن تبریک ایام دهه فجر اذعان نمود: اداره کل دامپزشکی استان البرز اقدام به برگزاری رزمایش جهاد دامپزشکی با حضور، فرمانده سپاه ساوجبلاغ، نماینده ولی فقیه جهادکشاورزی ساوجبلاغ، دکتر خورشیدوند نماینده جهاد دامپزشکی و دکتر حسنی انزابی رییس اداره دامپزشکی شهرستان ساوجبلاغ در شهرستان ساوجبلاغ نمود.

وی افزود: با عنایت به اینکه مقام معظم رهبری تأکید دارند که مشکلات کشور با کار جهادی حل می‌شوند، کار و خدمت جهادی به ویژه در مناطق محروم و صعب‌العبور از اولویت جدی سازمان دامپزشکی کشور است. انشاالله حضرت روح الله بنیان گزار ناظر حرکات جهادی ما باشند. وقتی رزمایش مطرح می شود بدانیم ماهیت فعالیت های دامپزشکی مرتبط با عنوان مقدس جهاد همراه است و یک حوزه پدافندی دارد که موضوع آن در حوزه حفظ حراست از سرمایه ملی و جامعه هدف سلامت عمومی جامعه است .

رفیعی پور با بیان اینکه دامپزشکی سربازان گمنام هستند ، با ایجاد مرز بهداشتی برای سرمایه مردم تشریح کرد : جهاد دامپزشکی همچون سدی است برای دفاع از حریم سرمایه گذاری مردم، امنیت غذایی. ما به عنوان دامپزشکی توفیق داریم در حوزه حفظ و حراست از سرمایه دامی مردم از حریم آنها دفاع کنیم و با حفظ و ارتقا بهداشت و سلامت جامعه جهادی عمل کنیم.

رفیعی پور با تاکید به مسئولین بیان کرد شرایط پشتیبانی از تولید و سلامت مردم و ارتقا بهداشتی جامعه نیاز به پشتیبانی تمام ارگان های دیگر اعم از سپاه، جهاد کشاورزی و.... می باشد.

این خدمات شامل واکسیناسیون ،  سم‌پاشی و ضدعفونی اماکن دامی، آموزش بهره‌برداران با هدف کاهش نیاز آنان به دامپزشک و معاینه و درمان رایگان دام خواهد بود.

در ادامه حاج آقا ناصری نماینده ولی فقیه شهرستان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر افزود:  دهه فجر فرصت مناسب و مغتنمی برای اطلاع رسانی فعالیت ها است و ضرورت دارد جهاد تبیین و آگاه ساختن مردم از خدمات نظام و دولت در این دهه انجام شود.

سرهنگ ناصری فرمانده سپاه شهرستان در ادامه اذعان نمود: سپاه علاوه بر ماموریت اصلی که تامین امنیت و دفاع از کشور است، خدمت به محرومین را وظیفه اصلی خود می‌داند و با پشتیبانی نیروهای دامپزشکی به حفظ سرمایه ملی و ارتقا بهداشت سلامت مردم جامعه کمک خواهیم کرد.

در پایان رزمایش با رمز یا محمد یا محمد آغاز گردید.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 314828
کلمات کلیدی
صدیقه مسحنه

صدیقه مسحنه

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه