• 1401/12/21 - 11:49
  • تعداد بازدید : 39
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در هفته اول طرح ملی تشدید نظارت های دامپزشکی در البرز انجام گردید:

دکتر جمالی معاون سلامت دامپزشکی استان گفت: در اولین هفته طرح تشدید نظارت های بهداشتی دامپزشکی بیش از 910مورد بازدید از مراکز عرضه فرآورده‌های دامی انجام شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز، دکتر جمالی معاون سلامت ادراه کل دامپزشکی استان البرز با اعلام این خبر افزود : طرح تشدید نظارت بر فرآورده‌های خام دامی از ۱۳ اسفند ماه همزمان در سراسر کشور در استان  نیز آغاز شده و تا پنجم اردیبهشت ماه سال آینده  ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در اولین هفته طرح تشدید نظارت 910  مورد بازدید از مراکز عرضه فرآورده‌های دامی انجام شده است.

دکتر جمالی افزود: در این راستا 456 کیلوگرم فرآورده غیر بهداشتی  شناسایی و ضبط، 769 کیلوگرم معدوم و از چرخه مصرف خارج و تعداد 98 مورد غیربهداشتی و 2 مورد پلمپ تشخیص داده شد.

معاون سلامت دامپزشکی استان از استقرار ناظرین بخش دولتی در کشتارگاه های دام و طیور استان  خبر داد و گفت : فعالیت‌ها در کشتارگاه‌های دام به صورت روزانه و در کشتارگاه‌های طیور به صورت شبانه رصد می‌شوند.

وی در پایان از همشهریان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی می‌توانند مراتب را از طریق شماره تلفن 02632737179 یا به سامانه ۱۵۱۲ ارتباط مردمی دامپزشکی گزارش دهند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 298383
کلمات کلیدی
صدیقه مسحنه

صدیقه مسحنه

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه