چاپ
ارسال به دوست

با حضور مدیرکل دامپزشکی استان البرز؛

برگزاری نشست هم اندیشی توسعه و خدمات رسانی مراکز مایه کوبی

روز دوشنبه 3 شهریور ماه نشستی با حضور دکتر توکلی مدیر کل دامپزشکی استان البرز، دکتر جمالی معاون سلامت، دکتر طرق معاون توسعه مدیریت و منابع ، دکتر ضیایی رییس اداره تشخیص و درمان، دکتر صنعتی کارشناس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی، مهندس مصلی نژاد رییس اداره حقوقی، روسای ادارات دامپزشکی شهرستان و نمایندگان بخش خصوصی شاغل در امور درمانی و مراکز مایه کوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز؛ در ابتدای جلسه دکتر توکلی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و همچنین گرامیداشت هفته دولت در خصوص اهمیت و ضروت ارائه خدمات مطلوب به دامداران از جمله واکسیناسیون دام و طیور مطالبی ایراد نمود.

در ادامه توضیحاتی در خصوص تعداد و وضعیت فعالیت مراکز مایه کوبی وابسته و مستقل در استان و همچنین پوشش واکسیناسیون دامداری های صنعتی و سنتی در سال گذشته و پنج ماهه نخست سال جاری مطالبی توسط مسئولین ادارات مربوطه ارائه گردید.

در پایان نمایندگان بخش خصوصی شاغل در امور درمانی و مراکز مایه کوبی استان البرز مسائل و مشکلات خود را در حضور مدیر کل دامپزشکی و رییس شورای نظام دامپزشکی استان مطرح نمودند و در خصوص رفع موانع و کمبودها مصوبات لازم به تایید مسئولین رسید.

 

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٥٠٣١/
  • ١٣:٤٩ - 1399/06/03/
  • تعداد بازدید: 81

خروج