• 1402/11/12 - 08:56
  • تعداد بازدید : 97
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
رسانه ها خدمات دولت را به درستی برای افکار عمومی تبیین کنند/ حضور مردم، امنیت ساز است

حضور دکتر رفیعی پور در نشست تخصصی تبیین الزامات تحول در اطلاع رسانی دولت

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز دکتر سپهر خلجی در نشست تخصصی تبیین الزامات تحول در اطلاع رسانی دولت که با حضور استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی در موسسه رازی برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر مهم ترین دستور کار نظام، موضوع انتخابات است و حفظ عزت کشور وابسته به حضور در انتخابات است مشارکت بالا در انتخابات نوعی وفاق ملی و اتحاد بین نیروهای داخلی را نشان می‌دهد که هم دشمنان را نامید می‌کند و هم مسوولین داخلی را در حل مسائل مصمم می‌کند.

وی با اشاره به صدمین سالگرد تاسیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در سال آتی گفت: ظرفیت ها و امکانات استانداری البرز و سایر مجموعه های استان برای برگزاری مراسمی در خور و شایسته صد سالگی موسسه رازی بسیج خواهد شد.

 مجتبی عبداللهی در حاشیه نشست تخصصی تبیین الزامات تحول در اطلاع رسانی با قدردانی از مسئولان موسسه رازی برای برپایی و هماهنگی این نشست، اظهار کرد: موسسه رازی، با قدمت ترین مجموعه سرم سازی و واکسن سازی کشور می باشد  این موسسه یکی از مجموعه های فاخر کشور دانسته که این خود نشانگر توانمندی و جایگاه ویژه آن در کشور می باشد.

وی افزود:  با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های موسسه رازی در عرصه بیولوژیک تصریح کرد: هر جا از واکسن، سرم های درمانی و سایر محصولات و فراورده های بیولوژیک سخنی گفته می شود ، نام مجموعه غنی از دانش و تجربه موسسه رازی به ذهن می رسد. مجموعه ای که به واسطه تولیداتش، نقشی مهم و بی بدیل در عرصه سلامت جامعه به عهده دارد.

استاندار البرز، تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی مهمترین وظیفه را در اطلاع رسانی بر عهده دارند و در این مسیر حتما باید از بهترین عناصر رسانه ای بهره گیرند و به خبرنگاران نیز پاسخگو باشند.

وی همچنین با قدردانی از کارکنان، محققان، دانشمندان و مسئولان موسسه رازی، از آن ها به عنوان آبروی نظام نام برد.

استاندار البرز به همراه رئیس موسسه رازی و تیم همراه، پس از برگزاری این نشست تخصصی، از ساختمان تولید واکسن های نوترکیب این مجموعه بازدید به عمل آورد.

دکتر رفیعی پور در حاشیه نشست از جایگاه متخصصان دامپزشکی در حفظ و حراست از سرمایه دامی و ارتقاء بهداشت عمومی جامعه با کمک موسسه رازی و دیگر شرکت های تولید واکسن دامی و استانی مطالبی بیان داشتن و اشاره نمودند، علم دامپزشکی در همه ابعاد اقتصادی، پژوهشی، تحقیقاتی، بهداشتی و اجتماعی در خدمت جامعه می باشد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 314432
کلمات کلیدی
صدیقه مسحنه

صدیقه مسحنه

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه