• 1402/11/11 - 15:43
  • تعداد بازدید : 59
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست مسئول امور ورزش و جوانان استان البرز با سرپرست اداره کل دامپزشکی استان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز این نشست با حضور دکتر فروغی  مسئول امور ورزش و جوانان استان البرز دکتر رفیعی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان البرز و خانم دکتر جزءقاسمی مسئول امور بانوان و جوانان اداره کل دامپزشکی استان در دفتر مدیر کل برگزار شد.

دکتر فروغی  در این نشست، ترویج ورزش عمومی را یکی از مهم‌ترین ضروریات جامعه امروز برای کارمندان مخصوصا بانوان دانست تا بتوان با بهره‌مندی از زنان توانمند و سالم، به جامعه‌ای شاداب، پویا و اثرگذار دست‌یافت.

وی افزود: با توجه به محدودیت زمانی و هزینه ایی بانوان و مشغله کاری تدابیری در جهت تامین ورزش بانوان و مدیریت زمانی و عدم اختلال در وظایف شغلی  را خواستار شد.

 

در ادامه دکتر رفیعی پور  ضمن تشریح مطالبات و نیازهای استان در سرانه های ورزشی و همچنین حمایت از جوانان، بر ضرورت توجه ویژه تاکید کرد.

وی افزود: با توجه به غرابت کار دامپزشکی برای تامین سلامت غذایی  طبق فرموده قرآن : تامین غذای طیب و طاهر و حلال، ارتقاء سلامت و بهداشت عمومی، به برگزاری جلسات در زمینه ی غذای سالم و فعالیت دامپزشکی در این زمینه و برگزاری کلاسهایی در زمینه قوای جسمی و فواید ورزش از سوی ورزش و جوانان و با بهره گیری از تجربیات دکتر فروغی و اداره ورزش در زمینه تجهیزات و تامین اعتبارات در جهت تامین مکان ورزشی تاکید نمود.

رفیعی پور در پایان این نشست ضمن بیان اهمیت و جایگاه ورزش در سلامت روحی و جسمی انسان و لزوم اجرای آن در برنامه زندگی کارکنان دولت در راستای حفظ سلامت و ایجاد انگیزه کاری در اجرای امور محوله، از ارتباط بیشتر دو نهاد در رسیدن به این هدف استقبال نمود.

لازم به ذکر است دکتر فروغی طی بازدید از کل مجموعه راهنمایی هایی را در زمینه استفاده از امکانات موجود در استفاده از کمکهای بخش خصوصی و دولتی در زمینه احداث مکان و تجهیزات لازم جهت انجام تمرینات ورزشی در راستای اهداف ذکر شده فرمودند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 314419
کلمات کلیدی
صدیقه مسحنه

صدیقه مسحنه

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه