پیوستن شهروندان به پویش من ماسک میزنم سلامتی را به ارمغان می آورد/استاندار البرز بعنوان نفر اول این پویش، وارد میدان شد
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز خواستار پیوستن شهروندان البرزی به پویش اجتماعی من ماسک میزنم شد و گفت: بر این اساس استاندار محترم البرز بعنوان نفر اول این پویش، وارد میدان شد و پیوستن به این پویش می تواند علاوه بر رعایت پروتکل های بهداشتی و کاهش میزان مبتلایان به بیماری کووید ۱۹، بار سنگینی را از روی دوش کادر پزشکی استان بردارد.
 ١٣٩٩/٠٤/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
در بازدید مدیرکل دامپزشکی استان البرز از کشتارگاه نیمه صنعتی کردان مطرح شد؛
لزوم ارتقای کشتارگاه نیمه صنعتی کردان به کشتارگاه صنعتی
کشتارگاه دام دارای اجازه فعالیت در بخش دام سنگین و دام سبک بوده و جهت اجرای طرح ساماندهی کشتارگاه های دام پروانه تاسیس کشتارگاه صنعتی دام را در اراضی خود اخذ نموده است.
 ١٣٩٩/٠٤/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته قوه قضائیه صورت گرفت؛
دیدار مدیرکل دامپزشکی با رییس کل دادگستری استان البرز/کشتار غیر مجاز منجر به انتقال بیماری های مشترک از جمله CCHF می شود
دکتر توکلی مدیرکل دامپزشکی استان البرز به همراه مهندس موسوی رییس سازمان جهادکشاورزی استان البرز به مناسبت هفته قوه قضائیه با حسین فاضلی رییس کل دادگستری استان البرز و حسن مددی دادستان عمومی و انقلاب کرج دیدار و گفتگو کردند.
 ١٣٩٩/٠٤/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تصمیم جدی مسئولان در تجهیز کشتارگاه های طیور استان البرز به خط 2
بامداد روز یکشنبه یکم تیر ماه دکتر توکلی مدیر کل دامپزشکی استان البرز به همراه دکتر جمالی معاون سلامت، حجت الاسلام والمسلمین محبی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه، دکتر ابوترابی رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی و دکتر حسین زاده رییس اداره دامپزشکی شهرستان ساوجبلاغ از یکی از کشتارگاه های واقع در شهرستان ساوجبلاغ بازدید بعمل آوردند.
 ١٣٩٩/٠٤/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط مدیرکل دامپزشکی استان البرز صورت گرفت؛
بازدید از محل ذخیره سازی نهاده های دامی پشتیبانی امور دام
 ١٣٩٩/٠٣/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی مطرح کرد؛
پیشگیری از ابتلا به بیماری تب کریمه کنگو با تهیه گوشت قرمز از مراکز تحت نظارت دامپزشکی
دکتر مهرداد صنعتی با بیان اینکه تمامی گوشت‌هایی که از مراکز مجاز عرضه تهیه می شود سالم است و مردم با خیال راحت می‌توانند نسبت به خرید آنها اقدام کنند، گفت: بازرسی در کشتارگاه‌ها به صورت مدام توسط مسئولین بهداشتی دامپزشکی در حال انجام است و موارد مشکوک قبل از کشتار از چرخه مصرف خارج می‌شود.
 ١٣٩٩/٠٣/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط مدیر کل دامپزشکی استان البرز صورت گرفت؛
بازدید از دو کارخانه تولید دارو و محصولات بهداشتی دامپزشکی در شهرستان ساوجبلاغ
روز سه شنبه، بیستم خرداد ماه سال‌جاری دکتر توکلی مدیر کل و دکتر ضیائی رئیس اداره تشخیص و درمان دامپزشکی استان البرز از دو کارخانه تولید دارو و فرآورده های بهداشتی در شهرستان ساوجبلاغ بازدید بعمل آوردند.
 ١٣٩٩/٠٣/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در جلسه شورای مدیران و با حکم دکتر ماکنعلی؛
معاون جدید بهداشتی و پيشگيری سازمان دامپزشکی کشور معارفه شد
در آیین معارفه سازمان دامپزشکی کشور، دکتر سید بهمن نقیبی به عنوان معاون جدید بهداشتی و پيشگيری معرفی شد و حکم خود را از دکتر ماکنعلی دریافت کرد.
 ١٣٩٩/٠٣/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح ارتقای کیفیت تخم مرغ تابستان امسال اجرا می‌شود
رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان البرز از اجرای طرح ارتقای کیفیت تخم مرغ از تابستان امسال خبر داد.
 ١٣٩٩/٠٣/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید مدیر کل دامپزشکی استان البرز از کارخانجات تولید مواد ضد عفونی کننده در اشتهارد
روز یکشنبه یازدهم خرداد ماه سال‌جاری دکتر توکلی مدیر کل ،دکتر ضیائی رئیس اداره تشخیص و درمان دامپزشکی استان البرز و دکتر منوچهری رئیس اداره دامپزشکی اشتهارد و همچنین کارشناسان بخش دارو و درمان آن اداره  از کارخانه  تولید مواد ضد عفونی در شهرستان اشتهارد بازدید نمودند.
 ١٣٩٩/٠٣/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>