چاپ
ارسال به دوست

بازدید مدیرکل دامپزشکی استان البرز از کشتارگاه دام کرج راک

روز جمعه 10 مرداد ماه دکتر توکلی مدیرکل دامپزشکی استان البرز از یکی از کشتارگاه های دام استان که از قبل برای ذبح دام در روز عید قربان مشخص شده بود بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز، دکتر توکلی مدیرکل دامپزشکی استان البرز به اتفاق دکتر جمالی معاون سلامت، دکتر ابوترابی رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی، حجت الاسلام و المسلمین محبی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و دکتر خلیفه زاده رییس حراست از کشتارگاه کرج راک واقع در شهرستان فردیس بازدید بعمل آوردند.

دکتر توکلی ضمن بررسی روند و نحوه خدمات رسانی کشتارگاه به شهروندان در ذبح بهداشتی دام تحت نظر دامپزشک و بازرسین گوشت و همچنین ذبح شرعی تحت نظارت ناظرین شرعی، بر اجرای اصول و موازین بهداشتی در فاصله گذاری اجتماعی نظارت کرد.

مدیر کشتارگاه اظهار داشت: در این کشتارگاه ضمن کنترل فاصله گذاری اجتماعی با انجام فرآیند نوبت دهی و در اختیار قرار دادن مواد ضد عفونی کننده دست و همچنین ارائه ماسک رایگان به مراجعه کنندگان همچنین نرده کشی برای جلوگیری از ازدحام جمعیت، پروتکل های بهداشتی برای پیشگیری از سرایت بیماری کوید19 نیز رعایت می گردد.

گفتنی است در استان البرز 3 کشتارگاه دام در شهرستان های فردیس، ساوجبلاغ و اشتهارد با نظارت ناظرین بهداشتی و شرعی جهت انجام ذبح دام، آماده خدمت رسانی به شهروندان استان البرز می باشند.

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٤٣٠٧/
  • ١١:٥٢ - 1399/05/10/
  • تعداد بازدید: 76

خروج