چاپ
ارسال به دوست

۹۰۸ شعبه اخذ رای، روز جمعه ۲۱ شهریورماه مهیای حضور مردم البرز است

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز گفت: روز جمعه ۲۱ شهریور ۹۹ در البرز دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، محمدرضا جهانشاهلو با اعلام این خبر افزود: با تدابیری که به دستور و نظارت استاندار محترم در ستاد انتخابات استان البرز اندیشیده شده، بستر لازم برای برگزاری دوم دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در البرز فراهم است.
وی ادامه داد: براساس سیاست های دولت تدبیر و امید و تبعیت جدی مجموعه مسئولان البرز از این رویکرد مهم، انتخابات در البرز در نهایت بی طرفی و در کمال امنیت و آرامش برگزار خواهد شد.
جهانشاهلو گفت: در این راستا کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان البرز طی برنامه ریزی دقیق و برگزار نشست های مشترک با مسئولان روابط عمومی فرمانداری های شهرستان های کرج، فردیس و اشتهارد نسبت به پوشش رسانه ای این رویداد بزرگ و تبلیغات در جهت جلب مشارکت مردم اقدام کرده است.
وی افزود: به طور قطع حضور پرشور مردم در این دوره از انتخابات می تواند تاثیر بسزایی در خنثی شدن توطئه های دشمنان نظام داشته باشد چراکه معاندان همواره درصدد یافتن روزنه ای برای ایجاد اختلال در امور جمهوری اسلامی ایران هستند.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز اضافه کرد: در این دوره از انتخابات 908 شعبه اخذ رای پیش بینی شده که 704 شعبه در کرج، 156 شعبه در فردیس و 48 شعبه در اشتهارد است.
وی گفت: 908 شعبه دریافت رای شامل 848 شعبه شهری، 60 شعبه روستایی و 39 شعبه نیز سیار است.
جهانشاهلو در پایان افزود: امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا، شرایط متفاوت است از این رو یکی از موضوعات مهم در برگزاری انتخابات، رعایت پروتکل های بهداشتی و اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از شیوع است که برای این امر نیز در شعب اخذ رای برنامه ریزی لازم صورت گرفته است.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٥٤١٨/
  • ٠٨:٢٠ - 1399/06/18/
  • تعداد بازدید: 21

خروج